Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017

Σημαντική νίκη του Α.Ο. Κανδήλας με 3 - 0 έναντι της Δάφνης Μεγάλης Χώρας. (φωτο)

Ο Α.Ο. Κανδήλας νίκησε την Δάφνη Μεγάλης Χώρας στο γήπεδο του με σκόρ 3 - 0. Το πρώτο ημίχρονο έληξε με λευκή ισοπαλία αλλά στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες της Κανδήλας μπήκαν δυναμικά  και αποφασιστικά στο παιχνίδι με αποτέλεσμα να σημειώσουν αμέσως δύο γκόλ, στο 46ο και 48ο λεπτό. Ο Λάκης Βαρδής άνοιξε το σκόρ και εν συνεχεία ο Χάρης Γιαννείος του Κων/νου πέτυχε το 2 - 0. Στην εκπνοή του αγώνα ο Άγγελος Βασιλάκης σκόραρε και διαμόρφωσε το τελικό 3 - 0
Η νίκη αυτή της Κανδήλας αποτελεί σημαντικό βήμα για την παραμονή της στην κατηγορία και  δίνει δύναμη στους νέους παίκτες να συνεχίσουν με αισιοδοξία και να εργάζονται για μια ακόμα καλύτερη πορεία της ομάδας.
Δείτε πολλές φωτογραφίες παρακάτω απ' τον σημερινό αγώνα:

Και κάπου εδω, στις επόμενες οκτώ φωτογραφίες μπαίνει το τρίτο γκόλ και το τελικό σκορ διαμορφώνεται σε 3-0

O Δημήτρης Σιδεράς περιμένοντας να μπεί αλλαγή

Ο Πανάκιας με μερικούς απ τους παίκτες του

Κώστας Καστανός απ' τη διοίκηση της ομάδας

Ο Βασίλης Γεωργαλής (Πληθάς) δεν χρειάστηκε να παίξει σήμερα

Η ελπίδες του ΑΟΚ δεν χάνουν ευκαιρία να μπούν στον αγωνιστικό χώρο και στο ημίχρονο προπονούνται